مجموعه: داروهای گیاهی و طب سنتی

میدونید مویز از سقط جنین پیشگیری می کنه؟!

مویز واسه رفع ضعف معده و بهبود هضم غذای زنان باردار مؤثره

 

یه کارشناس طب سنتی گفت: مویز در وزن گیری جنین مؤثره، چون که ارزش غذایی بالایی داره و طبیعت اون گرم و تره. مویز مقوی رحمه و با مصرف مویز زنان باردار جنین خود رو از سقط حفظ می کنن.
علوی کارشناس طب سنتی گفت: مویز انگور رسیده ایه که روی بوته وبا روش سنتی خشک شده باشه. بسته به نوع انگور خواص مویز فرق داره.
به گفته ایشون مویز در وزن گیری جنین مؤثره چون که ارزش غذایی بالایی داره و طبیعت اون گرم و تره. مویز مقوی رحمه و با مصرف مویز زنان باردار جنین خود رو از سقط حفظ می کنن.
مویز واسه رفع ضعف معده و بهبود هضم غذای زنان باردار مؤثره
این کارشناس طب سنتی اضافه کرد: مویز مقوی کبده و موجب تقویت معده و افزایش قدرت هاضمه زنان باردار می شه چون که ضعف معده و ضعف هضم از مشکلات شایع زنان باردار حساب می شه.
علوی گفت: خوردن مویز در وعده صبحونه واسه درمان شکلای جور واجور بیماریای عفونی مانند عفونت گوش, عفونت دندون و … خوبه.
: مشکلات عفونت دندون در دوران بارداری از مشکلات شایع زنان بارداره و زنان به دلیل منع مصرف دارو دچار مشکل می شن که مصرف مویز در وعده صبحونه می تونه مانع بروز عفونت دندون شه.
ایشون اضافه کرد: مویز دارای اثرات ضددرد, ضدباکتری و تقویت کننده سیستم ایمنیه. مویز ملینه و باعث پاکسازی روده و معده می شه؛ مویز تقویت کننده معده س.
مویز ملینه و معده و روده ها رو پاک می کنه
علوی بیان داشت: مویز مواد ناجور و غلیظ رو آماده دفع کرده و از بدن خارج می کنه چون که با پاکسازی خون به سلامت جنین کمک می کنه.
ایشون گفت: مویز تولید کننده خون صالح و هضم کننده غذاس؛ جنین از خون صالحی که غذای خوب هضم شده تولید می شه, تغذیه می کنه. مویز مقوی اعصاب و قلب مادر و جنینه.
مویز گرم کننده بدنه
این کارشناس طب سنتی اعلام کرد: بهترین مویز نوع چاق, پرگوشت, شیرین و بی دانه س و بدترین اون مویز با دانه و کم گوشته. مویز گرم کننده تموم بدن و خوردن اون در فصول سرد بسیار مناسبه.
علوی گفت: خیساندن مویز در آب گرم و مصرف اون بسیار خونساز و تقویت کننده بدنه.

 

.

منبع :